מפיצי ריח של בית מלון / כמו של בית מלון

מפיצי ריח אוטומטים שהחלו את דרכם במקומות כינוס מרובי אורחים כמו בתי מלון, עבור גילגולים רבים במהלך השנים ואיתם גם הגיעה טכנולוגיה מתקדמת לפיזור, איכות החומר המפוזר עלתה וסיכוניו לסביבה נעלמו. עד היום, מפיצי ריח של מלונות נחשבים למכשירי ה Heavy Duty (כמו גם מפיצי ריח לאולמות וחללי ענק, המשלבים מנגנוני פיזור ממוחשבים ממספר מקורות) והם נחשקים ברמת האיכות שלהם ובגווני הניחוחות המפוזרים.

ריח טוב בבית מלון - החשיבות

בכל קורס בסיסי למלנואות וגם באקדמיות לאירוח ברחבי העולם, רבות מדובר על הריח. כמובן שהחיוך, הנקיון והחוויות הנלוות קובעות את רמת שביעות הרצון המידית של האורח, אך הריח - בין אם הוא בשליטה ונעים או מעיק מריחות בישולי המטבח - הוא קרקע פוריה להחלטה, כבר בתת-מודע על שביעות הרצון. הריח יכול לחזק את תחושת חוסר השביעות וכן גם להוות בסיס לשביעות רצון הולכת וגוברת, עם התמשכות השהות בנופש.
הריח מתקשר במוח האדם לחוויה ראשונית נעימה או שלא. כאשר הפיזור של הריח בבית מלון מתבצע בצורה מתונה, עם בחירת גוון מתאים, התחושה מיד עם הכניסה ללובי היא - על פי עדויות אורחים - רגיעה, כניסה לעולם אחר, ניחוח של הצלחה. כל אלו תורמים לחוויה נעימה מרגע ה Check-in ועד לעזיבה ולזכרונות מבית המלון שנלווים לתמונות שנשארות באלבום.
 

איך אנחנו מתכננים בישום אוטומטי בבית מלון?

בבואנו לרשת בתי מלון/ או מלונות המשתרעים על פני שטח אירוח רחב, אנו תחילה סוקרים את האיזור, מתעדים יציאות אוויר ומתחילים לתכנן את הפריסה החכמה ביותר עבור בית המלון, כדי להפיק את המירב בהשקעה מינימלית. מכשיר טוב עם ניחוח איכותי, חוסכים אלפי שקלים בשנה על ציוד וחומרי גלם לא איכותיים. אלו פרמטרים לדוגמא הנלקחים בחשבון בהתקנת מערכות ריח חכמות בבתי מלון:
# ייעוד (ניחוחות שונים לכניסת המלון, לספא, למתחמי המזון וכד) # השתלבות בתנועת האוויר של מערכות מיזוג קיימות באם יש # התאמה בין חללי הבישום לסוג הציוד שיותקן בהם ועוד.
 

אין לי בית מלון (עדיין), אבל אני רוצה ריח כמו של בית מלון במשרד/בבית/בחנות

כפי שפתחנו את הדברים, הטכנולוגיה הביאה איתה התקדמות לכיוון מיזעור המכשירים ובשורה התחתונה - הוזלתם, כך שידי כל משגת אותם במחיר שווה לכל נפש. אולם נדמה כי יש חוסר הבנה ובילבול קבוע בין סוגי מכשירים ועל כן, גם ספק לגבי טווח המחירים העצום. מיפינו עבורכם את סוגי המכשירים:
מכשירי בישום שקונים ב'מכולת' / חנויות סבונים וכד' לבישום בייתי/משרדי
מדובר על סדרות של מכשירי בישום ביתיים, עם יכולות בסיסיות ומגוון ריחות מוגבל או מבוסס על שמנים אתרים מתחלפים. ציוד מסוג זה מתאים לחללים קטנים, לבישום שהוא Nice to Have ולא Must (כמו במקרה של עסקים רבים ש'חייבים' לעצמם את היכולת למשוך לקוחות ולהנעים את זמן השוהים כמו בתי מלון, קניונים, אולמות שמחה, חנויות, קליניקות וכד').
 
בישום אוטומטי מקצועי דרך חברות ציוד וריח
מדובר על ציוד בישום איכותי, הכולל לרוב גם חוזה שכירות ו/או שירות נלווה. מתאים ל'לובי' של בנייני מגורים, בתים פרטים גדולים ומשרדים ממוצעים.
 
בישום אוטומטי Heavy Duty
ציוד ושירות שעלותם גבוהה יותר לאור משימתם הכבדה הרבה יותר -  עליהם לנטרל ולהתגבר על חללים גדולים ומורכבים, אתגרים לא פשוטים הכוללים - פתחי כניסה ויציאה גדולים ופתוחים קבוע, תנועת מבקרים רציפה, ניטרול מקורות ריח קרובים ועוד.. בתי מלון, אולמות ובעלי חללים גדולים מוזמנים לפנות אלינו להתאמת ציוד וריח מושלמים בתצורה שתחסוך לכם אלפי שקלים בשנה.

יתרונות

פועלים על סמך מחקרים וידע

ריח סביבתי יכול לבוא לידי שימוש על מנת להמחיש, להעצים או לבדל שירותים. כך למשל, אפילו שאין קשר בין חנויות נייק לריח פרחים, נמצא במחקרים נשערכו בחנויות הרשת (Mitchell et al. 1995 - McClure, 1992, Spangenberg et al., 1996) שלקוחות מוכנים לקנות יותר נעליים ולשלם יותר עבורן אם הם נמצאים באיזור מדידה עם...

יצירת יתרון יחסי

פיזור ריח נעים בצורה מכוונת, גורם לתשומת לב של לקוחות ומבקרים יוצר אווירה מיוחדת בסביבת הקניה, יוצר תחושה חיובית אחרי הקניה, גורם להעלאת שביעות רצון הלקוחות, גורם להגדלת זמן שהות בסביבת הקניה, גורם להעלאת מצב הרוח של הלקוח ולחוויית קניה חיובית וכך גם משיג קידום מכירות ותחושת אמון ובטחון כלפי החברה....

מילה על הניחוחות שלנו

נוטא מציעה למותג/חנות/משרד או כל חלל אחר הדורש ניטרול ריחות ופיזור ניחוחות נעימים, את מאגר הריחות הגדול בישראל ובעולם, עם למעלה מ 2000 סוגי ניחוחות, המאפשרים ליועצי החברה המיומנים והמקצועיים שלנו, להרכיב את הריח המתאים ביותר לעסק שלך. ניחוחות המיוצרים בחברת האם 'ריימה' מכילים רכיבים...

ניחוח הוא עוצמה וכוח

מי מסוגל להישאר אדיש לניחוח מפתה של קפה ומאפה טרי? ריח של קפה בבוקר יכוללה רים מהמיטה אפילו אלה שסוגרים את נודניק בשעון המעורר 20 פעמים ברצף. וריח מאפה טרי יוצרת חושת תאבון במידי- אלה דוגמאות הכי נפוצות של השפעת הריח על בני אדם.. האם שמתם לב, כי ריח של אננס וקוקוס מעבירים את המחשבות שלנו לכיוון...

ניחוח פותח שער להצלחה

כיצד ריח משפיע בצורה כל כך עוצמתית על התפיסה האנושית? האף שלנו בלתי משוחד, מה שאנחנו מריחים משפיע עלינו חזק יותר ממה שאנו רואים או שומעים. לאף שלנו נכנסות מולקולות קטנטנות של ריח שמגרות כ -20 מיליון תאים עצביים. הם מתרגמים את הריח לאותות חשמליים שמשודרים למוח וגורמים שם לתגובה. העניין מתרחש בגלל...

השוואת מערכות ריח חכמות

מי הוא מפיץ הריח הטוב ביותר לבית? למשרד? לחנות ולאולמות ענק? התשובות בטבלת ההשוואה שערכנו עבורכם

בשנים האחרונות היכולת שלנו לשלוט באווירה בעזרת ניטרול ריחות לא נעימים ופיזור מחושב של ריח מסוים, הפכה למקובלת במגוון תחומי יישום:

האם ריח משפר תפקוד בעבודה? פיזור ניחוח ב'אופן ספייס' למען העובדים והשורה התחתונה

במחקר שהתפרסם לאחרונה ב'סיינטיפיק אמריקאן' בדבר התייעלות עסקית, שיפור תפקוד בעבודה והקשר לריח הסובב את העובדים, רייצ'ל הרץ, סייעת לפרופסור לפסיכולוגיה באוניברסיטת 'בראון', מספקת לנו את התשובה הבאה - 'התשובה הקצרה היא כן', לריח יש השפעה על כל אלו, 'אבל הסיבות לכך, הן...