אודותינו

חברת ״Notascent“ בע״מ ,הינה חברה הפועלת בתחום המיתוג והבישום המקצועי, ונותנת שירות יוצא דופן לחברות ועסקים שונים בתחומים מגוונים.אנחנו נתאים עבורכם פתרון המתאים והמתקדם ביותר. חברתנו תלווה את העסק שלך החל משלב התכנון, ועד להתקנה בפועל . אנו נעזור לך לבחור את מערכת הריח המתאימה ביותר לעסק שלך.נשדרג את חווית  הלקוח , נדגיש את תדמית העסק ונגדיל את המכירות.

״Notascent” היא חברה העוסקת בפיתוח יצור והטמעה של מערכות ריח מתקדמות תוצרת כחול לבן. מערכות הריח עובדות בשיטה מתקדמת הנקראת Nano-diffusion, השיטה הבטוחה והיעילה ביותר להפצת ריח באתרים מאוכלסי אדם. חברתנו מציעה מגוון ריחות מעוצבים בטעמים מדהימים מכל העולם. החברה עובדת עם מוצרים איכותיים בלבד,שעומדים בתקנים המחמירים ביותר בארץ ובעולם כולו(אישור בינלאומי IFRA,אישור MSDS, אישור היפו- אלרגיות, והאישור המחמיר ביותר Free CMR כלומר, הריחות לא מכילים חומרים מסרטנים ).

אנו מתאימים את עצמנו לצרכי העסק העומד מולנו עד כדי יצירת ריח יחודי ובלעדי עבורו. כל זה במחירים תחרותיים ואטרקטיביים.

 כל מוצרי ניטרול ופיזור הניחוחות של נוטא המוצעים לבתי עסק, משרדים, מותגים ואירועים מיוחדים, לרבות חומרי הריח עצמם, מאושרים לשימוש בקירבת בני אדם ולשם כך עוברים בחינה מדוקדקת ומחמירה על ידי מספר מעבדות וגופי תקינה ואישורים עולמיים באופן תדיר.

כל ריח הינו בעל פורמולה יחודית (אבסורבר) לנטרול ריחות לוואי כגון תרופות, זיעהף עובש,ריחות מטבח, דגים ועוד. כל תמציות הריח עשויות ממרכיבים טיבעיים בלבד: שמנים ארומטיים תמציות פרחים, פירות וגם צמחי מרפא. כל ריח מכיל 900 מרכיבים זהים לניחוחות טבעיים בעלי השפעה על הרגש והזיכרון האנושי!


כיצד נתרום להגדלת המכירות וניטרול ריחות לא נעימים לעסק שלך?
נציגי 'נוטא', מומחים לריחות בעסקים ומותגים, מלווים את הלקוחות משלב הייעוץ והבחירה של סוג הריח שיתרום לפעילות העסק ועד לשלבי ההתקנה וההפעלה השוטפת בידי טכנאים מוסמכים מטעם 'נוטא'. מומחי הריח שלנו יעזרו לכם לבחור את אמצעי הפצת הריח ואופן פיזורו, בצורה מקצועית שתתאים לתחום העיסוק שלכם ואת הפתרון הכולל המתאים ביותר לחלל המכירה -חנות/משרד/מרפאה/מסעדה וכד'. ניסויים בעולם ונסיוננו בישראל מלמדים שקיים קשר ישיר בין הצלחת התהליך להצלחת העסק. עסק המטמיע מערכות ניטרול/פיזור ניחוחות, הופך לבעל שליטה בעיצוב חווית הלקוח.

איך מתקדמים?
אם יש לכם חנות/משרד/אולם תצוגה/מוסך/מסעדה או שאתם עורכים כנסים ואירועים עסקיים, שיווק והנעמת זמן המבקרים זו הדרך שלכם להבטיח את ההצלחה. פנו אלינו עכשיו לייעוץ ללא התחייבות, או התקשרו: 072-222-32-32

מבצע חזרה לשגרה

צוות השירות שלנו מקפיד על 'שירות נקי', הרבה מעבר ל'תו הסגול', תוך שמירה על סביבה מחוטאת, כפפות, מסכה ועוד. מבצע בלעדי לימי ה'חזרה לשגרה' - 850 ש"ח למכשיר המתקדם 'ננו סטרימר מיני' כולל מילוי ריח ראשון מתנה. 3 שנות אחריות. מכשיר בפיתוח וייצור ישראלי מתקדם, כחול לבן! מפזר ריח בשילוב יכולות אנטי-ויראליות לאוויר נקי באמת. מפזר אוטומטי חכם הניתן לתכנות מראש לכל ימות השבוע/שעות היום. תוצרת כחול לבן.

בגלל הטכנולוגיה

טכנולוגיה חדשנית - הפצת ריח דרך ננו- מערכות ריח בשיטה הכי מתקדמת Nano Diffusion.  שיטת הפצה Nano Diffusion מבטיחה פיזור איכותי ובטוח ביותר לאנשים ולסביבה. בשיטה זו מיקרו - טיפות פי 10000 קטנים מטיפת ספרי מבשם רגיל . מיקרו - טיפות בשיטת הפצה  Nano Diffusion מחזיקים באוויר קרוב ל 14 שעות , לעומת הפצה רגילה - שתוך 10 דקות נעלמת. בטיחות בשיטה הזו , בושם נקי ללא שום תוספת וללא חימום - כך שמתפזר ללא שינוי במרכיבים המקוריים שלו, שמבטיח איכות וחווית הניחוח. כל מערכות ריח ניתן לתכנת ,...

בגלל השירות

נסיון מוכח של 6 שנים בתחום מקצועיות והתמקצעות בתחום של הפצה בלבד, אלפי לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ ובחו״ל זמינות ואיכות השירות - תקבלו תגובה מיידית לפניתכם , סוכנים בכל רחבי הארץ יתנו מענה בכל נקודה ובכל עיר - תוך יומיים אנחנו אצלכם . התקנה ללא תשלום מומחיות- יועצים שלנו יגיעו למקום - יבחנו אותו מבחינת כיווני אוורור על מנת לבחור המקום הטוב ביותר להתקנה על מנת למצות פוטנציאל של מקום לפיזור המקסימלי במינימום מכשור- לתת מקסימום תוצאה .כך תיהנו יותר ותחסכו בעלויות. במכשירים ולא בריחות וזה...

בגלל הריחות

אנו עובדים עם מעבדה מקצועית ואיכותית ופרפומרית עם שם עולמי שעובדת עם בתי פרפום הידועים ביותר באירופה. תיק הריחות נבחן בקפידה  רבה על בסיס נסיון עולמי,מגוון ביותר עם מבחר בסגנון הבשמים הידועים ביותר. כל הריחות תוצרת כחול לבן ובלעדיים לNotascent. מבחר בלעדי ועשיר ביותר של ריחות יותר מ620 סוגים שונים וזמינות מיידית. בטיחות - לכל סוג ריח כל האישורים מחמירים ביותר, גליון בטיחות, אישור אלרגנים, אישור Ifra הבינלאומי , אישור ללא חומרים מסרטנים Free CMR, כל החומרים אינם דליקים וניתנים לפיזור...