התחדשנו באתר משודרג

לפני יותר מעשור השקנו את אתר האינטרנט הראשון שלנו. נוטא-סנט, כחברה מובילה בתחומה, המעניקה שירות קבוע, ייעוץ והתאמה של ניחוחות לעסקים ומותגים, תמיד מתחדשת לקראת הפסח והפעם עשינו 'מייק-אובר' מלא והתחדשנו באתר ריספונסיבי, מאובטח יותר, עם מגוון רחב של תכנים, מוצרים וניחוחות שינעימו לכם את הבית, המשרד, מכון הכושר, הקליניקה, המסעדה או אולם השמחות הבא שתבקרו בו.
 

למי שמתגעגע, השארנו לזכרון תמונה של עמוד הבית מהאתר הקודם. אתם מוזמנים להינות מהשירותים המתקדמים שלנו אונליין:

  • הזמנת פגישת תיאום ריח.
  • הזמנת שירות/מילוי ריח.
  • התייעצות עם מומחי ניטרול ובישום אוטומטי, ללא התחייבות.

 

"יש לנו את הידע, הנסיון, המגוון האדיר של הניחוחות והמכשירים המתקדמים בעולם, כדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר לניטרול ריחות, בישום אוטומטי ומיתוג באמצעות ריח.  לכם את העסק, המשרד, הבית או האולם"

יורי צ'רבטסקי
מנכ"ל נוטאסנט, ישראל

גם באתר החדש, כמו גם באימייל או בטלפון, אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה או צורך להתייעץ ולהתאים את הריח האידיאלי, עם המכשיר המשתלם ביותר עבורכם. לנציגי 'נוטא-סנט' נסיון עשיר ברחבי הארץ והעולם בתהליכי התאמת ריחות, מיתוג באמצעות ריח ('ארומה מרקטינג') וניטרול מפגעי ריח. פנו אלינו עכשיו.

חדשות והשקות של מכשירים וניחוחות חדשים

המכשיר המתקדם מסוגו להפצת ריח אוטומטית

קיימים בארץ ובעולם מכשירי הפצת ריח מסוגים שונים, בטווחי מחיר שונים והיום נדבר על המכשירים המקצועיים. לא בקבוקוני מילוי בסיסים שעולים בהתאם לרמת האיכות והיכולת שלהם, אלא מכשירי ניטרול ובישום אוטומטים חכמים, המשמשים חנויות, קניונים, מסעדות, אולמות תצוגה, משרדים ובתים פרטיים. המשותף לכולם הוא הצורך...

מנחם הורוביץ, שווה קריאה

מנחם הורוביץ, בפינתו 'שווה בדיקה' יצא לסיור במעבדת הריח שלנו, שם מיטב הניחוחות המפורסמים והבלעדיים של נוטא-סנט מורכבים מדי יום. בתוכנית, מנחם מגלה איך הריח משפיע על הלקוחות, על העובדים ועל התפוקה הסופית של העסק.