המכשיר המתקדם מסוגו להפצת ריח אוטומטית

קיימים בארץ ובעולם מכשירי הפצת ריח מסוגים שונים, בטווחי מחיר שונים והיום נדבר על המכשירים המקצועיים. לא בקבוקוני מילוי בסיסים שעולים בהתאם לרמת האיכות והיכולת שלהם, אלא מכשירי ניטרול ובישום אוטומטים חכמים, המשמשים חנויות, קניונים, מסעדות, אולמות תצוגה, משרדים ובתים פרטיים. המשותף לכולם הוא הצורך בניטרול מפגעי ריח ו/או רצון למשוך לקוחות ו/או להתייעל בעבודה. יש לא מעט מחקרים המעידים על היכולת של הריח, בדומה למראה, להשפיע על התפוקה שלנו כעובדים, כמנהלים ובחיי היומיום.

פרמטרים לקבעית המכשיר הטוב ביותר לבישום אוטומטי

בבואנו לבחור את המכשיר הטוב ביותר להפצה, יש לקחת בחשבון מספר גורמים משתנים שקובעים את רמת ההצלחה שלנו. העלויות הראשוניות שלו, התחזוקה, סוג הניחוח שהוא מפזר, המיקום, העוצמה, הימצאותם או היעדרותם של מכשירים נוספים באותו חלל, תנועה הרוח ועוד. מכשיר בישום הנמצא בלובי של בניין רב קומות, אינו דומה בשיטת העבודה וביכולות למכשיר בישום אולם שמחות, שפועל בסימביוזה מערכתית עם מכשירי הפצה נוספים, המתוכנתים מראש ונשלטים מרחוק, כדי להגיע להישגי שיא.

איזה מכשיר מוביל את העולם ההפצה וניטרול ריחות?

אצלנו בחברת נוטאסנט שפועלת מזה שנים עם המכשירים המתקדמים בעולם, יש ניסיון וידע נצבר שאין במקומות אחרים. היכולת של מומחי הניטרול והריח שלנו לזהות את הבעיה ולתפור פתרון יעיל, הביאה בסופו של דבר לפיתוח מכשיר כחול-לבן, המתקדם מסוגו בעולם, בעל יכולות שליטה מכל טלפון סלולרי ועוצמה שמשאירה אבק למתחרים וכמובן אוויר נקי ומבושם ללקוחות.

מעוניינים להפיץ ריח בצורה מקצועית בבניין/בבית הפרטי/במשרד או באולם? צרו איתנו קשר.

חדשות והשקות של מכשירים וניחוחות חדשים

התחדשנו באתר משודרג

לפני יותר מעשור השקנו את אתר האינטרנט הראשון שלנו. נוטא-סנט, כחברה מובילה בתחומה, המעניקה שירות קבוע, ייעוץ והתאמה של ניחוחות לעסקים ומותגים, תמיד מתחדשת לקראת הפסח והפעם עשינו 'מייק-אובר' מלא והתחדשנו באתר ריספונסיבי, מאובטח יותר, עם מגוון רחב של תכנים, מוצרים וניחוחות שינעימו לכם את הבית,...

מנחם הורוביץ, שווה קריאה

מנחם הורוביץ, בפינתו 'שווה בדיקה' יצא לסיור במעבדת הריח שלנו, שם מיטב הניחוחות המפורסמים והבלעדיים של נוטא-סנט מורכבים מדי יום. בתוכנית, מנחם מגלה איך הריח משפיע על הלקוחות, על העובדים ועל התפוקה הסופית של העסק.